Минатата Пристигнувања
Home/Simboliko/Маици/Жена/Women’s T-shirt – Hypnotic

Similar products

 • Sublimation Cut & Sew Tank Top

  24,50

 • Sublimation Cut & Sew Tank Top

  24,50

 • Sublimation Cut & Sew Tank Top

  24,50

 • Sublimation Cut & Sew Tank Top

  24,50

Women’s T-shirt – Hypnotic

Women’s T-shirt – Hypnotic

31,0032,50

Даноци и испорака се пресметани на крајот.
За Република Македонија цената е без порез.

Size Guide
Categories: , , Tags: SKU: N/A

Description

Ова ќе биде вашата нова омилена маица: таа е супер мека, исклучително удобна и направена во полиестерски дрес сличен на памукот на допир што не обелува по перење.

• 95% polyester, 5% elastane (fabric composition may vary by 1%)
• Premium knit mid-weight jersey
• Four-way stretch fabric that stretches and recovers on the cross and lengthwise grains
• Regular fit

Овој производ ќе биде направен особено за вас веднаш штом ќе нарачате, поради тоа ни треба малку подолго за да го доставиме до вас. Да се ​​направат производи по побарувачка наместо на големо помага во намалувањето на хиперпродукцијата, затоа ви благодараме што донесовте внимателни одлуки за купување!

Additional information

WeightN/A

Reviews

There are no reviews yet.

Only customers who have logged in and purchased this product can leave a review.

Поврзани производи

Title

Go to Top