Минатата Пристигнувања

Similar products

 • Врамен Постер - Урбан Поглед 1935

  21,0085,50

 • Canvas Print – Venetian Gondolier

  37,5077,00

 • Canvas Print – Cityscape

  42,0077,00

 • Canvas Print – Stop

  37,5077,00

Canvas Print – Sax by Night

Canvas Print – Sax by Night

42,0077,00

Даноци и испорака се пресметани на крајот.
За Република Македонија цената е без порез.

PERSONALIZE DESIGN

Description

Дали сакате да додадете допир на стил во вашата соба или канцеларија? Не барајте повеќе: Овој Принт на платно е отпорен, не згаснува и нема да можете да не се за заљубите во него.

• Поли-памучна основа без киселини, неутрална pH вредност
• Платно во мешан полиестер-памук 0,5 мм (20,5 мил)
• Тежина на платното: 470 g/m² (13,9 мл/yd2)
• Отпорен на избледување
• Рачно монтирано на специјални рамки од цврсто дрво
• Облога со непрозирна завршница
• 1,5 ″ (3,81 см) длабочина
• Елементи за монтажа
• Основен производ во ЕУ произведен во Латвија
• Основен производ во САД произведен во САД

Additional information

WeightN/A

Reviews

There are no reviews yet.

Only customers who have logged in and purchased this product can leave a review.

Табела на големини

Водич за големина
16″×20″18″×24″24″×36″
Височина (inches)161824
Ширина (inches)202436
16″×20″18″×24″24″×36″
Височина (цм)40.645.761
Ширина (цм)50.86191.4

Поврзани производи

Title

Go to Top