Минатата Пристигнувања
Home/Човек, Маици, Унисекс, Тема Македонија/Македонија Обединета

Similar products

 • Ја сакам Македонија

  26,00

 • Гоце Делчев - 4 Бои

  26,00

 • Џемпер Унисекс - Ние Народот од Македонија

  36,0042,50

 • Унисекс Џемпер - Никогаш Северна

  22,5029,00

Македонија Обединета

Македонија Обединета

22,00

Даноци и испорака се пресметани на крајот.
За Република Македонија цената е без порез.

Size Guide

Description

We’re gonna make you an offer you can’t refuse: the best 100% cotton tee you’ve ever tried. Pre-shrunk fabric? Check. Side-seamed construction? Check. Best fit ever? Double check.

• 100% combed and ring-spun cotton (Heather colors contain polyester)
• Fabric weight: 4.2 oz/yd² (142 g/m²)
• Pre-shrunk fabric
• Side-seamed construction
• Shoulder-to-shoulder taping

Овој производ ќе биде направен особено за вас веднаш штом ќе нарачате, поради тоа ни треба малку подолго за да го доставиме до вас. Да се ​​направат производи по побарувачка наместо на големо помага во намалувањето на хиперпродукцијата, затоа ви благодараме што донесовте внимателни одлуки за купување!

Additional information

WeightN/A

Reviews

There are no reviews yet.

Only customers who have logged in and purchased this product can leave a review.

Поврзани производи

Title

Go to Top