Минатата Пристигнувања
Home/Тема САД/Т-Маица/Жена/Don’t confuse my personality

Similar products

 • Маица со кратки ракави унисекс

  22,9527,35

 • Маица со кратки ракави унисекс

  22,9527,35

 • Fuck The Metaverse

  18,0024,00

 • You are unique

  21,00

Don’t confuse my personality

Don’t confuse my personality

33,00

Даноци и испорака се пресметани на крајот.
За Република Македонија цената е без порез.

Size Guide
Categories: , , Tags: SKU: N/A

Description

Маиците се класика, но сепак постојат начини за нивно откривање. Овој органски памучен фустан-маица е еден од апсолутните кој мора да се има: тој е удобен, елегантен и еколошки. Комбинирајте го со хеланки, појас и јакна од фармерки или облечете го сам, сепак ќе изгледате убаво.
• 100% органски памук Ringspun
• Тежина: 180 g/m² (5,3 мл/y²)
• Single jersey
• Medium fit
• Тркалезни ракави
• 1×1 ребрести врат
• Широки шевови со двојна игла на долните рабови и ракавите
• Лента на вратот (внатре, задниот дел на вратот)
• Основниот материјал доаѓа од Кина или Бангладеш

Овој производ ќе биде направен особено за вас веднаш штом ќе нарачате, поради тоа ни треба малку подолго за да го доставиме до вас. Да се ​​направат производи по побарувачка наместо на големо помага во намалувањето на хиперпродукцијата, затоа ви благодараме што донесовте внимателни одлуки за купување!

Additional information

WeightN/A

Reviews

There are no reviews yet.

Only customers who have logged in and purchased this product can leave a review.

Поврзани производи

Title

Go to Top